Archiv kategorie: Finance

Hypotéka: Nejčastější přešlapy

Plánujete nové bydlení a chcete si vzít hypotéku? Nešlápněte vedle a poučte se z nejčastějších chyb!

Možnosti financování bydlení

Kdo je dnes schopen koupit či provést nákladnou rekonstrukci z našetřených peněz a zaplatit vše v hotovosti? Jaké jsou možnosti získání vlastního bydlení?

V České republice je v tuto chvíli na trhu hlavní trojice produktů, jejichž jednotlivé varianty využívá či využije skoro každý. Hovoříme zde o stavebním spoření, hypotečním a spotřebitelském úvěru. Každá z těchto variant má svá specifika a je určena k pokrytí odlišných potřeb klienta.

Refinancujte svou hypotéku ještě dnes!

Pokud vám právě končí doba fixace, je ten ideální čas promyslet si, co bude dál. Nenechejte si bankou diktovat podmínky a neplaťte ani o korunu navíc. Správně nastaveným refinancováním můžete ušetřit až statisíce.

Nejen že každoročně padá na podzim listí, letošek přináší s sebou i výrazný pokles úrokové sazby. Ta je v posledních dnech na své nejnižší dosavadní hranici.

Nedá vám hypotéka spát?

Vzali jste si hypotéku na bydlení, poctivě splácíte, a přesto máte pocit, že dáváte bance příliš? Nenechte se vodit za nos a přehodnoťte podmínky! O čem je řeč? O refinancování hypotéky.

Refinancování hypotéky narůstá v Česku na popularitě. Proč taky zbytečně platit bankám, když můžete ušetřit až sta tisíce ročně? Vezměte rozum do hrsti a obraťte se na hypotečního poradce.