Nedá vám hypotéka spát?

Vzali jste si hypotéku na bydlení, poctivě splácíte, a přesto máte pocit, že dáváte bance příliš? Nenechte se vodit za nos a přehodnoťte podmínky! O čem je řeč? O refinancování hypotéky.

Refinancování hypotéky narůstá v Česku na popularitě. Proč taky zbytečně platit bankám, když můžete ušetřit až sta tisíce ročně? Vezměte rozum do hrsti a obraťte se na hypotečního poradce.

Kdy je vhodná doba? Stěžejním datem je ukončení fixace. Pro vás to znamená, že nejenže končí bankou garantovaná doba fixní úrokové sazby, ale také možnost splatit celou hypotéku najednou. To vám umožní právě refinancování hypotéky. Princip je jednoduchý: jedním úvěrem splatíte úvěr druhý, pochopitelně, že je vaším cílem získat úvěr za výrazně lepších podmínek.

Vyhněte se prošoupaným botám!

Nejděte do boje s bankou sami. Jedinec nikdy nevydobyde takové podmínky, jako společnost profesionálů. Díky hypotečnímu poradci už nemusíte obcházet každou banku zvlášť a porovnávat pro vás nesmyslné parametry. Poradce za vás vše zařídí! Je to právě on, kdo má přehled o všech novinkách na poli úvěrů a refinancování.

Co k tomu potřebujete?

Zapomeňte na nesmyslné jednání s jednotlivými bankami a na zbytečně strávený čas v dlouhých frontách! Návštěva hypotečního poradce pro vás znamená příjemně strávenou půlhodinku v poklidném prostředí. Nejednejte s mnoha cizími lidmi, přijdete do kontaktu pouze s jedním člověkem, a tak nemusíte svou finanční situaci rozebírat s kdekým.

Je to tak jednoduché!

Poradce s vámi vyplní krátký dotazník, ve kterém si upřesníte vaše požadavky, důvody a situaci, ve které se nacházíte. Následně vám bude podle vámi udaných parametrů představen výběr z bankovních produktů nejlépe odpovídající vašim představám. Společně pak vyberete nejoptimálnější řešení a vyplníte žádost o úvěr. K žádosti připojíte kopii dvou dokladů totožnosti (OP, řidičský průkaz, cestovní pas). Tím pro vás vše končí, ostatní zařídí hypoteční poradce! Do kontaktu s bankou se dostanete až ve chvíli podpisu nového úvěru!

Ušetřete!

Hypoteční poradce vás chrání proti unáhleným a nevýhodným rozhodnutím, šetří vám čas a hlavně peníze! Finančně-poradenská centra mají  výrazně výhodnější podmínky s bankovními ústavy. Je tomu tak na základě dlouholeté spolupráce a hlavně velkého množství sjednaných úvěrů. Jako jedinec u banky nikdy nedosáhnete tak výhodných podmínek!

A hlavně: služby hypotečního poradce jsou pro vás zdarma!

Sdílejte a informujte:
  • Print
  • Digg
  • StumbleUpon
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Yahoo! Buzz
  • Twitter
  • Google Bookmarks

Napsat komentář